Seçen, Ak Parti Milletvekili Menekşe’nin Babasının Cenazesine Katıldı

Nevşehir Belediyespor, Trabzon’dan Lider Dönüyor

Başkan Seçen, 2018 Yılının Son Meclis Toplantısına Başkanlık Yaptı

Temizletilmeyen Bacalar Karbonmonoksit Gazı Zehirlenmesi Nedeni

Nevşehir Belediyesi, Kar Mücadelesine Devam Ediyor

Kapadokya, Travel İzmir Turizm Fuarının En Gözdesi Oldu

Nevşehir Heyeti, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u Ziyaret Etti

Nevşehir Heyeti, Milli Eğitim Bakanı Selçuk'u Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Seçen, Yılın Fotoğrafı İçin Oy Kullandı

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Anadolu Ajansı (AA) Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından, 1920 yılında kurulan ve her geçen gün daha da gelişerek günümüzde 13 dilde yayın yaparak, abonesi olan dünya genelindeki birçok TV, gazete ve haber sitesine doğru haberleri en kısa sürede ileten Anadolu Ajansı, Türkiye Cumhuriyeti’nin en etkili ve güçlü haber kurumu olarak faaliyetini sürdürüyor.

Her yıl dünya gündeminde yer bulan önemli fotoğrafları oylamaya sunarak yılın fotoğraflarını belirleyen Anadolu Ajansı "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerindeki 50 seçkin fotoğrafı, Türkçe ve İngilizce alt yazıyla tüm dünyada oylamaya açtı.

Başkan Seçen, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli fotoğrafları arasından seçilen ve oylamaya sunulan fotoğraflar hakkında AA muhabiri Behçet Alkan’dan bilgi aldı.

Belediye Başkanı Seçen fotoğrafları inceledikten sonra, haber kategorisinde “Erdoğan’ın seçim zaferi”, yaşam kategorisinde “İki bin yıllık hamamda kış ortasında yüzme keyfi”, spor dalında ise “Atlı akrobat” fotoğraflarına oy verdi.

Seçen, “Devletimizin haber ajansı olan Anadolu Ajansı, göz bebeğimiz. Güvenirliği en üst seviyede olan aynı zamanda ülkemizin ve dünyanın dört bir köşesindeki gelişmeleri doğru ve hızlı şekilde iletiyor. Bu yöndeki başarılarının devamını diliyorum. Tüm fotoğraflar çok güzel ama kategorilerde birer tanesine oy vermemiz gerekiyordu. Emeği geçen tüm AA personelini kutluyorum.” dedi.

Anadolu Ajansı tarafından, Türkiye’de geçtiğimiz günlerde ilk kez albüm haline getirilen “Gökyüzünden Türkiye” adlı kitabın kapağı ve iç sayfalarında AA Nevşehir Muhabiri Behçet Alkan’ın fotoğraflarına yer verilmiş, bölgemizin tanıtımına önemli katkı sunulmuştu.

Nöbetçi Eczaneler

  • Gül Eczanesi
    (0384) 212 0034
    20 Temmuz Mah. Demir Hafız Cad. No.112

  • H. Temizöz Eczanesi
    (0384) 215 0500
    2000 Evler Mah. 4. Cad. No3-4