Nevşehir BELEDİYESİ
ARAMA

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı: “Tevazu, Samimiyet Ve Gayretle Çalışacağız”

Geri
  • 17-04-2019 19:03:13
  • 312

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Gösterdikleri ilgiden dolayı tüm Nevşehirlilere teşekkür eden Başkan Arı; “Nevşehir’in; yaşayan herkesin mutlu olduğu, yaşamaktan gurur duyduğu, bir şehir olması için tevazu, samimiyet ve gayret ile aralıksız çalışacağız” dedi.

  Başkanlık katına gelen vatandaşların tamamını makamında kabul eden Başkan Arı’ya, kamu kurumları ve sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri başta olmak üzere şehrin farklı kesimlerinden gelen vatandaşlar oluşturuyor.

  Ziyaretlerde vatandaşlar ile sohbet ederek tebrikleri kabul eden Başkan Arı, belediye hizmetleri konusundaki vatandaşların talep ve şikâyetlerini de dinliyor.

YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTMEK TEMEL HEDEFİMİZ

Kendisini ziyarete gelen vatandaşlara teşekkür eden Arı, toplumun tüm kesimlerinin desteği ile Nevşehir’i Türkiye’nin örnek şehri yapacaklarını kaydetti. Başkan Arı; “İnşâAllah önümüzdeki süreçte şehrimiz iyi, doğru ve hayırlı olan ne ise onu yapmak için emek vereceğiz. Şehrimizin yaşam standartlarını yükseltmek temel hedefimizdir. Kıymetli milletvekillerimizle sivil toplum örgütleri ve teşkilatlarımız ile ortak bir akıl ile Nevşehir’i geliştirecek ve kalkındıracak hizmetleri yapacağız. Nevşehir’in; yaşayan herkesin mutlu olduğu, yaşamaktan gurur duyduğu, bir şehir olması için tevazu, samimiyet ve gayret ile aralıksız çalışacağız” diye konuştu.