İstanbul’da Nevşehir Buluşması
Nevşehir’de Gençlere Ve Kadınlara Pozitif Ayrımcılık
Belediye Başkanı Rasim Arı’dan İstanbul’daki Seçmenlere Çağrı: “Fetö, Abd, Ab Ve Yunanistan’ı Sevindirmeyeceğiz”
Özel Halk Otobüslerinde Tek Tip Kıyafet Uygulaması
İstanbul’da Gençlerden Başkan Arı’ya Sevgi Seli
Rasim Arı, İstanbul’da Yaşayan Nevşehirli İş İnsanları İle Buluştu

Belediye Başkanı Rasim Arı, Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Olarak Siyasete Başladığı Ak Parti Maltepe İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı,  AK Parti Maltepe ilçe teşkilatını ziyaret ederek parti yöneticileri ve gençlik kolları üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Rasim Arı, İstanbul’da akşam saatlerinde AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Beraberindeki AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar ile birlikte burada parti yöneticileri ile bir süre sohbet eden Başkan Arı, İstanbul seçimlerine ilişkin istişarelerde bulundu.

Arı daha sonra AK Parti Maltepe Gençlik Kolları toplantısına katıldı. Burada partinin gençlik kolları yöneticileri ve üyeleri ile samimi bir ortamda sohbet etme imkanı bulan Rasim Arı, gençlere olan güvenini bir kez daha tekrarladı. Kendisinin de 2001 yılında AK Parti Maltepe Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı olarak siyaset hayatına başladığını hatırlatan Arı, AK Parti’nin Türk gençliğinin en büyük destekçisi olduğunu vurguladı.

Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin kurduğu partinin çatısı altında siyaset yapmaktan dolayı gençlerin çok şanslı olduğunu belirten Arı, “Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türk gençliği için tarihi adımlar atarak onların önünü açtı. Bakın bunun en güzel örneklerinden biri benim. İstanbul’da gençlik kollarında başladığım siyaset hayatımda Nevşehir gibi kadim bir şehre belediye başkanı olma hayalimi gerçekleştirdim. Sizlerde çok çalışarak memleketiniz ve ülkeniz için hayırlı işler yapacaksınız. Sizlerin en büyük destekçisi her zaman liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Şimdi hep birlikte onun için ve onun dava arkadaşları için çalışma zamanı. Yorulmadan, gece gündüz demeden çalışacağız ve İstanbul’u kazanacağız.” diye konuştu.

Nöbetçi Eczaneler

  • Derman Eczanesi
    (0384) 214 0206
    Kayseri Caddesi No: 16/D

  • Ceran Eczanesi
    (0384) 215-1514
    15 Temmuz Mah. 149. Sok. 37/3

Kardeş Şehirlerimiz

Önemli Linkler