• 02-05-2021 13:02:43
  • 154

Türk pop müziğinin son dönemdeki en sevilen isimlerinden biri olan Irmak Arıcı, bu akşam tvnev ekranlarında olacak. Genç şarkıcı sevilen şarkılarını canlı yayında Nevşehirliler için seslendirecek.

Nevşehir Belediyesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" sürecinde kültür ve sanat etkinliklerini vatandaşlara online olarak ulaştırıyor. 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan tam kapanma döneminde tiyatrodan konserlere, dini programlardan açık oturumlara birçok zengin içerik Nevşehir Belediyesi’nin web tv kanalı olan tvnev ekranlarında olacak.

Tvnev kapanma sürecini evlerinde geçirecek olan Nevşehirliler ile ilk olarak ünlü sanatçı Irmak Arıcı’yı buluşturacak. Bu akşam saat 21.002dan itibaren tvnev ekranlarında olacak olan genç sanatçı canlı yayın konseri ile Nevşehirlilere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Arıcı, birbirinden güzel şarkılarını Nevşehirliler için seslendirecek. Tvnev’in Facebook, YouTube  gibi sosyal medya hesaplarından yayınlanacak olan programa Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’da canlı yayında bağlanacak.